Na výber je viac možností


Zdravé telo posilňuje regeneráciu tela, duševné zdravie aj odolnosť ducha, zvyšuje pracovnú pohotovosť a intelektuálne možnosti. K výsledku však treba prispieť svojím konaním. Dosiahnete to prevenciou, a jedna z možností je opakovaná masáž. Masáž dokáže uvoľniť svaly, zmierniť bolesť pohybového aparátu, rozprúdiť lymfu aj krvný obeh, posilňuje imunitný systém, povzbudzuje metabolizmus, napomáha správnej funkcii vnútorných orgánov. Masážou sa zbavuje organizmus škodlivých látok, harmonizuje a uvoľňuje svalové aj psychické napätie. Potešiť oko môžete exkluzívnymi šperkami na kožu Ines de Castilho, sexi Vajazzlingom, alebo dočasným tetovaním Twinkle...Vajazzling
Vajazzle (alebo tiež Vagazzle) je zdobenie tela v intímnych partiách. Po brazílskej depilácii sa nanesie intímny šperk (kamienky, trblietky) na pokožku špeciálnym lepidlom. S vajazzlingom sa môžete sprchovať či kúpať, vydrží asi týždeň v závislosti od miesta aplikácie (neodporúčam lem spodného prádla či ramienko podprsenky) a priliehavosti oblečenia. Vajazzling je dočasný bezbolestný spôsob intímnej dekorácie, ktorá je veľmi sexi.

Zdobenie tela Twinkle - Glitter Tattoo
Skrášľovanie tela je rozšírené po celom svete. Jedna z techník je Twinkle (Glitter Tattoo) = nepermanentné (temporary) Trblietavé tetovanie (alebo Glitrové tetovanie). Táto neinvazívna dočasná ozdoba je zaujímavá aj pre dospelých. Aplikuje sa špeciálnym lepidlom a trblietkami na rôznych častiach tela, ktoré nevyvolávajú alergie ani nedráždia pokožku. Glitre majú krásny trblietavý efekt. Twinkle tetovanie je vodeodolné a v závislosti od typu pokožky a "tetovaného" miesta vydrží 3 - 14 dní.


Šperky na kožu
Ďalším spôsobom je výnimočné dočasné zdobenia tela od Ines de Castilho. Tieto exkluzívne šperky na kožu sú známe po celom svete. Všekty sú skvostným doplnkom na akúkoľvek príležitosť. Šperky sú zdobené Swarovski kamienkami (kvôli lesku), sú vodeodolné aj hypoalergénne. Tieto luxusné šperky na kožu sú námetom od francúzskej návrhárky Ines de Castilho. Často ich uvidíte na módnych mólach po celom svete.

Aroma masáž
Efekt masáže výrazne podporujú masážno oleje s esenciálnymi olejmi. Majú silné terapeutické účinky. Využitie 100% prírodných silíc stimuluje centrálnu nervovú sústavu - prenikajú do tela prostredníctvom kože a zároveň sa inhalujú, vplývajú na duševnú aj telesnú rovnováhu, majú antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, vyživujú pokožku, zmierňujú bolesť svalov, udržiavajú pružnosť pokožky, majú upokojujúce a antistresové účinky... Esenciálne oleje sa využívajú individuálne podľa potrieb klienta.


Tvárová masáž Gua Sha
Tvár je "obrazovka" človeka. Gua Sha je terapeutická metóda podporujúca krásu a zdravý vzhľad tváre, ktorá súvisí s metabolizmom, s látkami v krvi... Vykonáva sa pomocou jadeitových kameňov - majú zvlhčujúci účinok. Gua Sha odstraňuje kruhy pod očami, presvetľuje pokožku, odstraňuje škrvrny a pigmentové nezrovnalosti, zlepšuje mikrocirkuláciu v pokožke a v tvárových svaloch, má liftinogový efekt - zlepšuje tonus svalov a ich prekrvenie... Je vhodné piť dostatočné množstvo tekutín (radšej teplé) a nemá vedľajšie účinky. Je lepšie vyhnúť sa veternému prostrediu.