Moderná

Ž

Doprajte si luxusne hladkú pokožku

Krémové vosky

Krémové vosky Lycon sú jednotka na svetovom trhu - označujú sa ako takmer bezbolestná depilácia. Vyrábajú sa z najkvalitnejších ekologických surovín (prírodných ingrendiencií). Ako jediný vosk na svete obdržal certifikáciu ISO a je volený ako produkt najvyššej kvality (víťaz British Beauty Awards). Fanúšikmi sú aj Sienna Miller, Demi Moore, Victoria Beckham, Uma Thurman či Minnie Driver.... V závislosti od miesta depilácie, odstraňujú chĺpky dlhé 1-2 mm s korienkami. Krémové vosky nepoškodzujú pokožku - dané miesto sa ošetruje olejom. V cene depilácie je sprej proti zarastaniu chĺpkov a ošetrenie dezinfekčným prístrojom. Využiť môžete aj lokálnu anestézu (najviac sa využíva na brazílsku depiláciu). 72 hodín pred odstraňovaním chĺpkov si doprajte peeling - predídete zarastaniu chĺpkov. Intímna časť sa prikrýva a vždy sa používajú rukavice.

Cukrová pasta

Cukrová pasta je vhodná na odstránenie ochlpenia s korienkami kdekoľvek na tele a tvári. Skladá sa len z prírodných materiálov, je bez parfémov a umelých farbív. Nespôsobuje alergie, je šetrná k pokožke. Cukrová pasta sa rozpúšťa vo vode - čiže nemusíte mať obavy zo zničenia odevu. V cene depilácie je ošetrenie dezinfekčným prístrojom či lokálna anestézia (využíva sa najviac pri brazílskej depilácii). Pred procedúrou sa nekrémujte ani neopaľujte. Potrebná dĺžka ochlpenia je 4 - 5 mm. Pred depiláciou sa nekrémujte ani neopaľujte. Vhodné je použiť peeling 72 hodín pred ošetrením. Intímna časť sa prikrýva, vždy sa používajú rukavice.

Nitkovanie - Threading

Nitkovanie (Threading, Khite, Faltah) je orientálna technika odstraňovania chĺpkov antibakteriálnou niťou. Je vhodná predovšetkým na úpravu obočia a chĺpkov tváre. Jedným ťahom odstráni rad chĺpkov aj s korienkom, nie iba jeden, ako pri vytrhávaní pinzetou. Metódu nitkovania využívajú muži aj ženy po celom svete. Threading je osvedčená voľba úpravy ochlpenia aj pri citlivej pokožke.

Vajazzling

Vajazzle (alebo tiež Vagazzle) je zdobenie tela v intímnych partiách. Po brazílskej depilácii sa nanesie intímny šperk (kamienky, trblietky) na pokožku špeciálnym lepidlom. S vajazzlingom sa môžete sprchovať či kúpať, vydrží asi týždeň v závislosti od miesta aplikácie (neodporúčam lem spodného prádla či ramienko podprsenky) a priliehavosti oblečenia. Vajazzling je bezbolestný spôsob itnímnej dekorácie, ktorá je veľmi sexi.


Usmievavá Sabina sa epilácii venuje mnoho rokov. Ako jedna z mála Slovensku používa výnimočné krémové vosky značky LYCON, ktoré používajú profesionáli v špičkových salónoch sveta...
Čítať viac

Bohumila